contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Marines немо сина


265.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52215
боја: сина
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови):

  • влакна со Natural Ceramics 
  • со специјален апатит
  • моќен извор на негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Miswak Gold

(0)

349.00 ден

Повеќе

Crystal Marines делфин сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines пингвин сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит розева

(0)

265.00 ден

Повеќе