contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Fresh Portable зелена


249.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52010
боја: зелена
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (рамни врвови):

  • влакна со Natural Ceramics 
  • со специјален апатит
  • моќен извор на негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan tapered сина

(0)

269.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered портокалова

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered транспарентна

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered зелена

(0)

289.00 ден

Повеќе