contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak flat портокалова


289.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52019
боја: портокалова
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (рамни врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Miswak tapered портокалова

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Marines делфин сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Wakka сина

(0)

315.00 ден

Повеќе

Wakka розева

(0)

315.00 ден

Повеќе

Априлски пакет (2 Crystal Fresh + 1 Wakka)

(0)

599.00 ден

Повеќе