contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak flat транспарентна


285.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52020
боја: транспарентна
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (рамни врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Miswak flat транспарентна

(0)

285.00 ден

Повеќе

Crystal Marines пингвин сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Пакет бр.24

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.9

(0)

570.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan flat розева

(0)

265.00 ден

Повеќе