contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak tapered портокалова


289.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52030
боја: портокалова
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat транспарентна

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh транспарентна

(0)

280.00 ден

Повеќе