contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Marines кит зелена


265.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52113
боја: зелена
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови):

  • влакна со Natural Ceramics 
  • со специјален апатит
  • моќен извор на негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Fresh розева

(3)

285.00 ден

Повеќе

Crystal Marines немо розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Априлски пакет (2 Crystal Fresh + 1 Wakka)

(0)

599.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan tapered розева

(0)

269.00 ден

Повеќе