contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak tapered зелена


289.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52029
боја: зелена
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Marines кит розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Wakka розева

(0)

315.00 ден

Повеќе

Априлски пакет (2 Crystal Fresh + 1 Wakka)

(0)

599.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh транспарентна

(0)

280.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит сина

(0)

265.00 ден

Повеќе