contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Wakka розева


315.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52035
боја: розева
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

 

  • влакна со Black Silica (црн кварц)
  • поседува Far-infrared effect
  • ослободува двојно повеќе негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Miswak tapered розева

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat сина

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Marines немо розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines делфин розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе