contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak Potatan flat сина


265.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 0
боја: сина
Достапност: Распродадено
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (рамни врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Пакет бр.3

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.9

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.11

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.5

(0)

570.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered розева

(1)

285.00 ден

Повеќе