contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Wakka транспарентна


315.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52038
боја: транспарентна
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

 

  • влакна со Black Silica (црн кварц)
  • поседува Far-infrared effect
  • ослободува двојно повеќе негативни јони

 

Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Fresh Portable зелена

(0)

249.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh розева

(3)

280.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh сина

(0)

280.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Gold

(0)

349.00 ден

Повеќе