contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak tapered сина


285.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52028
Боја: сина
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Fresh Portable сина

(0)

249.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered портокалова

(0)

285.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan tapered розева

(0)

269.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan tapered сина

(0)

269.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered зелена

(0)

285.00 ден

Повеќе