contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Fresh транспарентна


285.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52004
боја: транспарентна
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови):

  • влакна со Natural Ceramics 
  • со специјален апатит
  • моќен извор на негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Пакет бр.1

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.21

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.14

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.13

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр.15

(0)

570.00 ден

Повеќе