contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak flat зелена


289.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52018
боја: зелена
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (рамни врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Marines немо сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan flat сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered транспарентна

(0)

289.00 ден

Повеќе

Априлски пакет (2 Wakka + 1 Crystal Fresh)

(0)

699.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh розева

(3)

280.00 ден

Повеќе