contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Wakka црна


315.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52037
боја: црна
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

 

  • влакна со Black Silica (црн кварц)
  • поседува Far-infrared effect
  • ослободува двојно повеќе негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Fresh сина

(0)

280.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh Portable зелена

(0)

249.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat зелена

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Gold

(0)

349.00 ден

Повеќе

Априлски пакет (2 Wakka + 1 Crystal Fresh)

(0)

699.00 ден

Повеќе