contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak flat розева


285.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52016
Боја: розева
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (рамни врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Marines немо розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines делфин розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines немо зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat розева

(0)

285.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh Portable зелена

(0)

249.00 ден

Повеќе