contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Marines кит розева


265.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52313
боја: розева
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови):

  • влакна со Natural Ceramics 
  • со специјален апатит
  • моќен извор на негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Wakka сина

(0)

315.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat розева

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered сина

(0)

289.00 ден

Повеќе

Априлски пакет (2 Wakka + 1 Crystal Fresh)

(0)

699.00 ден

Повеќе