contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Пакет бр.17


570.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 217
Ознака:
Достапност: На залиха
Количина:

Пакет производи:

  • 2 x Crystal Miswak (сина и розева)
  • Crystal Miswak potatan (розева или сина по ваш избор)
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Пакет бр.26

(0)

570.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered розева

(1)

285.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh портокалова

(1)

285.00 ден

Повеќе

Пакет бр.11

(0)

570.00 ден

Повеќе

Пакет бр. 16

(0)

570.00 ден

Повеќе