contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Fresh зелена


280.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52003
боја: зелена
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови):

  • влакна со Natural Ceramics 
  • со специјален апатит
  • моќен извор на негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Miswak tapered транспарентна

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat портокалова

(0)

289.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Gold

(0)

349.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan flat розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines делфин зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе