contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Wakka сина


315.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52036
боја: сина
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

 

  • влакна со Black Silica (црн кварц)
  • поседува Far-infrared effect
  • ослободува двојно повеќе негативни јони
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Crystal Miswak Potatan tapered сина

(0)

269.00 ден

Повеќе

Wakka транспарентна

(0)

315.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит зелена

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak tapered портокалова

(0)

285.00 ден

Повеќе

Crystal Marines кит розева

(0)

265.00 ден

Повеќе