contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Пакет бр.26


570.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 226
Ознака:
Достапност: На залиха
Количина:

Пакет производи:

  • 2 x Crystal Miswak (сина и портокалова)
  • Crystal Miswak portable (зелена или сина по ваш избор)
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Пакет бр.5

(0)

570.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh транспарентна

(0)

285.00 ден

Повеќе

Пакет бр.29

(0)

630.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak Potatan flat розева

(0)

265.00 ден

Повеќе

Пакет бр.27

(0)

570.00 ден

Повеќе